Dnes - 20.09.2010 vychádza náš druhý album s názvom Revolúcia. Rovnomenný singel si môžete vypočuť napríklad TU. Ak sa vám páči, tak je vysoká pravdepodobnosť, že sa vám bude páčiť aj album :o) Ak nás chcete podporiť, tak si môžete kúpiť album na stránkach hudobného vydavateľstva Slnko records, alebo v každom dobrom obchode s cédečkami :o)


  Lublau je, ako už názov napovedá, kapela zo Starej Ľubovne (z nemeckého názvu mesta Alt Lublau). Vznikli sme koncom roku 2008 a v roku 2009 nám vyšiel prvý album Hádanka (vydavateľstvo Slnko records). Album sa stretol s pozitívnym ohlasom u kritiky, ale i u poslucháčov (rádio_FM, Proglas, Frontinus, ...). Zarezonovali hlavne piesne Nikto nikdy, Zvon, Len náhodou, či Vianočná.
 
  Kapela funguje v zložení Millas Groove (basgitara, spev), Igor "Fabo" Fabian (gitara, spev), Róbert "Bacil" Barlík (gitara), Janko "Porto" Andrejka (klávesy, vokály) a Vlado "Shimanski" Leško (bicie). Na prvom albume však účinkujú aj ďalší muzikanti, Martin "Huso" Husovský, Ywo Redaj, Robo "Skypi" Hatala, Táňa Gáborová, Michaella Papp, Viliam Ročkai, Jozef "Uhlik" Uhľár. Na druhom albume sme to zobrali z druhého konca a tak sme si vystačili sami (aj keď samozrejme veľká vďaka patrí Vladovi "Randymu" Gnepovi zo studio7recording za už tradične vynikajúcu spoluprácu a Marekovi Rakovickému za mastering) a aj hudobne sme sa na ňom podieľali všetci, takže je iný ako ten prvý, ale veď zmena je život, no nie? :o)